Зігравши ще першого жовтня календарний матч чемпіонату VBET Екстра-ліги проти івано-франківського “Урагана”, “Кардинал Рівнестандарт” вже четвертий тиждень залишається без ігрової практики. Головний тренер рівнян Олександр Бондар розповів про те, як команда підтримує форму у цих непростих умовах та оцінив стартовий відрізок сезону.

– Зараз працюємо в звичному режимі – одне тренування в день. Звичайно, без ігрового ритму важко, але такі зараз реалії, що навіть для спарингу важко когось знайти. Тому провели спаринг між першою і другою командою, помішавши склади команд і четвірок. Ніби функціонально стали виглядати краще, і найголовніше, що всі в строю.

Минулої суботи, наприклад, у команди був вихідний. Деякі наші гравці мали взяти участь у турнірі в Хмельницькому за нашу другу команду. Але через ракетні обстріли росіян турнір так і не відбувся. Сподіваюся, надалі тренувальний процес буде відбуватися у звичному режимі, і все буде гаразд.

Звичайно, хотілося здобути пункти у грі з Ураганом, але маємо, що маємо. Тому оцінюю стартовий відрізок сезону на “чотири з мінусом”.