NEW

Адміністрація МФК «Кардинал-Рівне», журналісти та вболівальники зіграли товариський матч

Скориставшись паузою у чемпіонаті української фут зальної Екстра-ліги, пов’язаної з виступом збірної України на чемпіонаті світу у Колумбії, МФК «Кардинал-Рівне» організував товариський матч за участю журналістів, фанатів та адміністрації клубу . Зокрема, у цьому поєдинку зіграли президент МФК «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка та віце-президент МФК «Кардинал-Рівне» Михайло Кондратюк.

Гра відбулася на штучному полі ДЮСШ №4 у форматі 5 на 5. Збірна адміністрації МФК «Кардинал-Рівне» та журналістів протистояла команді фанатів «Фани-93». Загалом у матчі було забито аж двадцять два мячі.

Перший тайм завершився перемогою команди адміністрації МФК «Кардинал-Рівне» та журналістів – 5:1. Після перерви суперники помінялися воротарями і така зміна суттєво допомогла уболівальникам. У підсумку перемогу святкувала команда фанатів – 12:10.