NEW

МФК «Кардинал-Рівне» завершив тренувальний збір

МФК «Кардинал-Рівне» завершив тренувальний збір, який команда провела, заповнюючи вимушену паузу у чемпіонаті Екстра-ліги, пов’язану із виступом національної збірної на чемпіонаті світу у Колумбії.

Загалом рівняни провели п’ять контрольних поєдинків. Двічі команда Сергія Піддубного зіграла із івано-франківським «Ураганом» - 0:3 та 2:1. Згодом рівняни помірялися силами із вищоліговим івано-франківським «Епіцентром К10», здобувши дві домашні перемоги - 4:2 та 9:3.

А у заключному контрольному матчі «Кардинал-Рівне» на домашньому паркеті впевнено обіграв аматорський клуб «Невгамовні» зі Львова – 10:1.

У цій грі саме гості першими відкрили рахунок, втім, ще до перерви господарі зуміли вийти вперед. На останній секунді першого тайму красень-гол забив воротар рівнян Микола Дурбан – прямим ударом від власних воріт у рамку, яку захищав кіпер львів’ян.

Вже після перерви господарі довели справу до розгрому. У складі МФК «Кардинал-Рівне» забивали: Богдан Новак (тричі), Сергій Піддубний, Павло Концеба (двічі), Микола Дурбан, Микита Лазикін, Артем Фаренюк (двічі).

Команда провела матч у такому складі: Дурбан (Свинарчук) – Піддубний, Новак, Фаренюк, Концеба, Лазикін, Мануйленко, Філь, Зелінський.

Через пошкодження участь у заключному контрольному матчі не брали Едуард Петрик, Павло Дармовіс, Олександр Басіч та Володимир Кручок. Участь усіх цих гравців у найближчому матчі чемпіонату поки під питанням.

Нагадаємо, чемпіонат Екстра-ліги для «Кардинала-Рівне» відновиться 4-го жовтня домашнім поєдинком проти столичного «Хіта».