NEW

Суперник МФК "Кардинал-Рівне" розпочав чемпіонат із впевненої перемоги

Новачок футзальної Екстра-ліги і наступний суперник МФК "Кардинал-Рівне", столичний «ХІТ», розпочав чемпіонат із домашньої розгромної перемоги над «ЛТК-Інбев-НПУ» - 6:2.

Нагадаємо, матчі «Хіта» у першому та другому турах чемпіонату Екстра-ліги були перенесені через участь гравців київського клубу у чемпіонаті Європи з пляжного футболу у складі національної збірної України.  До слова, на турнірі Euro Beach Soccer League, який наприкінці серпня приймала Італія, українці вперше у своїй історії завоювали золоті медалі, обігравши у фіналі команду Португалії – 2:1. У складі чемпіонатів Європи виступали одразу три гравці «ХІТА»: Олександр Корнійчук, Дмитро Ведмідь та Максим Войток.

В останній день вересня, у перенесеному поєдинку стартового туру чемпіонату Екстра-ліги «ХІТ» дебютував в еліті українського футзалу. На майданчик у складі киян також вийшли добре відомі вболівальникам  Владислав Лисенко, Сергій Чепорнюк, Дмитро Шувалов, Євген Юнаков та Сергій Журба.

У підсумку «ХІТ» не залишив «ЛТК-Інбев-НПУ» жодного шансу.

«ХІТ» - «ЛТК-Інбев-НПУ» - 6:2 (2:0)

Голи: І. Борсук (5, 26), С. Журба (17, 33 – з 10-метрового, 36), Чепорнюк (31) – Мороховець (33), Директоренко (40).

«ХІТ»: Лисенко – Чепорнюк, Шувалов, С. Журба, І.Борсук – Школьний, Ведмідь, Шевченко, Юнаков – Колесніков, А. Борсук, Войток.

«ЛТК-ІнБев-НПУ»: Сухов, (Соколовский) – Дзюба, Зеленкевич, Цапов, Мороховец – Карбула, Бакум, Чеберяк, Поночовный – Директоренко.

Попередження: Шувалов (13), Юнаков (26), Лисенко (40) – Чеберяк (31), Дзюба (38), Сухов (40).

На 38-й хвилині Колесніков, а на 40-й хвилині Шувалов – не реалізували дабл-пенальті.

Зазначимо, що саме «ХІТ» стане наступним суперником МФК «Кардинал-Рівне». Команди зіграють у Рівному вже цього вівторка, 4-го жовтня, у перенесеному поєдинку 2-го туру чемпіонату Екстра-ліги. Початок матчу о 17-00.