NEW

Сергій ПІДДУБНИЙ: "Готуємо сюрпризи для "Титана"

"Кардинал-Рівне" продовжує підготовку до першого у сезоні домашнього поєдинку чемпіонату Екстра-ліги проти "Титана" з Покровського. У цьому поєдинку вже зможе зіграти Артем Фаренюк, який попередній матч проти "Енергії" пропускав через дискваліфікацію. А також - Богдан Новак, який продовжує набирати форму після травми та вже активно тренується в основній групі.

Приймемо "Титан" в оновленому залі!

Перший у нинішньому сезоні домашній поєдинок чемпіонату Екстра-ліги, проти "Титана" із Покровського", "Кардинал-Рівне" проведе в оновленому залі. Тут перефарбували лави для глядачів, борт, що розділяє ігровий майданчик та трибуну. Також у ДЮСШ-4 з'явилися банери з логотипами нових спонсорів та партнерів клубу - ТМ "Inter Beton" та "Рівне 1".

Призначення арбітрів на матч "Кардинал-Рівне" - "Титан-Зоря"

Матч другого туру чемпіонату футзальної Екстра-ліги між «Кардиналом-Рівне» - «Титаном-Зорею» обслужить бригада арбітрів у складі: Максим Чубінський (Київ), Денис Куций (Харків) та Павло Кравцов (Рівне).

"Кардинал-Рівне" - "Титан"

МФК "Кардинал-Рівне" запрошує на відкрите тренування

МФК «Кардинал-Рівне» запрошує журналістів та вболівальників на відкрите тренування команди, що відбудеться найближчого четверга, 21-го вересня, у спортзалі ДЮСШ-4. Початок – о 12:00.

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla