NEW

Вітаємо Максима Мануйленка!

Сьогодні, 16-го липня, свій день народження святкує гравець футзального клубу "Кардинал-Рівне" Максим Мануйленко! Йому виповнюється 25!

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: «Кардинал-Рівне» - це виклик самому собі»

Три тижні тому футзальний клуб «Кардинал-Рівне» очолив Станіслав Гончаренко. Тренер, який шість разів вигравав чемпіонат України та стільки ж перемагав у Кубку України із трьома різними клубами: столичним «Інтеркасом», львівськими «Таймом» і «Енергією». У 2001-му спеціаліст у складі тренерського штабу збірної України завоював срібну медаль чемпіонату Європи. Сьогодні Станіслав Олександрович дав перше інтерв’ю на посаді головного тренера «зелено-жовтих». Розповів про своє рішення переїхати до Рівного, підготовку до сезону та будівництво нового «Кардинала».

Михайло Волянюк - залишив "Кардинал-Рівне"

Офіційно: Михайло Волянюк залишив "Кардинал-Рівне" і у новому сезоні знову захищатиме кольори чемпіона України з футзалу - херсонського "Продексіма". МФК "Кардинал-Рівне" щиро дякує гравцю за співпрацю та бажає успіхів у майбутньому!

"Кардинал-Рівне" розпочинає підготовку до нового сезону!

"Кардинал-Рівне" розпочинає підготовку до нового сезону. У понеділок, другого липня, команда під керівництвом нового головного тренера, Станіслава Гончаренка, зібралася у Рівному на п'ятиденний ознайомчий збір.

Станіслав Гончаренко - очолив "Кардинал-Рівне"

Станіслав Гончаренко - очолив "Кардинал-Рівне". У новому сезоні 57-річний спеціаліст обійматиме посаду головного тренера рівненського клубу. 

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla