NEW

МФК «Кардинал-Рівне» розпочав підготовку до нового сезону

МФК «Кардинал-Рівне» розпочав підготовку до нового футзального сезону. Команда зібралася у Рівному і найближчий тиждень готуватиметься у режимі дворазових тренувань на майданчику ДЮСШ-4. Крім того, на гравців чекають заняття із аквааеробіки.

Mini World Futsal Club Tournament-2013: ретроспектива

Рівно чотири роки тому, у липні 2013-го (10-те - 26-те липня), МФК "Кардинал-Рівне" досяг свого найбільшого успіху на міжнародній арені. Клуб із Рівного став єдиним представником України у компанії доволі успішних та відомих команд з різних куточків планети на міжнародному турнірі MINI WORLD FUTSAL CLUB TOURNAMENT у Кувейті. Більше того - наша команда пробилася до фіналу змагань, зупинившись у підсумку за півкроку до завоювання головного призу. Як це було - згадаємо разом!

Сергій ПІДДУБНИЙ: "Налаштований не грати, але зарікатися не буду"

Поки у гравців МФК "Кардинал-Рівне" триває літня відпустка - головний тренер команди Сергій Піддубний погодився поділитися деякою цікавою інформацією про плани на новий сезон в розмові із журналістом газети "Рівне Вечірнє":

Вихованці ДЮСШ-4 - переможці "Montesilvano Futsal Cup"

Рівняни Дмитро Дяченко, Віталій Панкратій та Максим Малиновський у складі збірної України U-13 завоювали золоті медалі міжнародного футзального турніру "Montesilvano Futsal Cup", що завершився в Італії. Керував командою тренер Андрій Мозеров.

МФК "Кардинал-Рівне" піднявся на одну позицію у зведеній таблиці чемпіонатів України

МФК "Кардинал-Рівне" піднявся на одну позицію у зведеній турнірній таблиці чемпіонатів України і тепер перебуває на 18-му місці. Упродовж десяти сезонів наша команда зіграла 246 матчів, здобувши 74 перемоги та набравши 253 очки.

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla