NEW

Сергій ПІДДУБНИЙ: «Всю відповідальність за результат – беру на себе» (ВІДЕО)

Головний тренер «Кардинала-Рівне» Сергій Піддубний прокоментував гру команди у програному «Титану» домашньому поєдинку плей-офф чемпіонату Екстра-ліги, який став для рівнян заключним у сезоні:

- Вважаю, що всі поєдинки серії ми провели на рівні із суперником. Сьогодні ми переважали «Титан» за кількістю створених гольових моментів. Суперників виручав воротар. Очевидно, що нам не вистачило фізичних кондицій. Не зуміли переламати хід гри, коли треба було відігруватися. Можливо, емоційний заряд від забитого голу нам допоміг це зробити. Поразка – моя провина. Всю відповідальність за результат – беру на себе.

- Як оцінюєте сезон загалом?

- Сподівання були значно більшими. Кінцівка сезону нам відверто не вдалася. Не змогли зіграти в оптимально складі. Сьогодні, наприклад, знову не зіграв Богдан Новак. У Покровському він виступив на своєму рівні, а потім дещо здав. Вочевидь, не повністю набрав форму.

Провалили виступ у Кубку України, провалили чемпіонат. Хоча, в обох турнірах суперники були нам під силу. Важко коментувати. Жодних емоцій нема.

- Яким бачите майбутнє: команди і своє?

- Можу сказати, що мені ще раніше хотілося гримнути дверима. Не буду зараз розповідати про причини… Але вирішив це все перетерпіти. Що буде далі – зараз сказати не можу. Для нас сезон завершився. Вочевидь, далі буде зустріч із керівництвом клубу, де все і вирішиться. Хочу лише сказати, що команду точно потрібно зберегти. Бо Рівне заслуговує на футзал рівня Екстра-ліги. Поки-що, ми продовжимо тренуватися. У такому режимі команда працюватиме щонайменше наступний місяць.

 

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla