NEW

Сергій ПІДДУБНИЙ: «Не маю джокера, який би підсилив гру»

Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер «Кардинал-Рівне»:

 - Не буду кривити душею, результатом задоволений. Задоволений я й грою в першому таймі. В другому таймі були збої. Проаналізувавши гру детальніше, то перший тайм ми зіграли так, як хотіли. Другий тайм ми зіграли в окремих відрізках також непогано, але були моменти, де ми «підсіли», і це відобразилося на результаті. У нас добре відіграв воротар. У нас два повноцінних, хороших голкіпери. Сьогодні стояв як раз Дєнюжкін, виручав, коли було треба.

 

- Наприкінці другого тайму ви вдалися до гри з п'ятим польовим. Чим це зумовлено?
 - Були відрізки матчу, в яких я побачив, що команда «підсіла». Поки що я не маю такого джокера, який би вийшов і підсилив гру, тому довелося використовувати п'ятого польового. Я вважаю, що сьогодні нам це якраз знадобилося, це була наша тактична перевага. Ми збили темп, створили два стопроцентні моменти, які треба було реалізувати, але це футбол. Я не жаліюся, що вони не забили, адже хлопці – молодці.

- Ви є граючий тренер. Чи не важко вам будувати малюнок гри зсередини, перебуваючи на майданчику?
 - Бути граючим тренером важко, але ми плануємо гру тиждень наперед. Ми знаємо, як ми будемо грати. Тому, в принципі, всі футболісти знають, якою має бути гра. Звісно, є моменти, коли щось не вдається, тому вносяться певні корективи, але, в цілому, все продумано до матчу, і по ходу нічого не змінюємо, щоб не було. Хіба в окремих випадках, так як сьогодні – треба було випустити п'ятого польового, ми взяли тайм-аут, і це зробили. Я вважаю, що цим ми збили темп і «посадили» «Ураган».

 Христина ЧУЛОВСЬКА, Олена ЯЦИНОВИЧ, прес-служба НФК «Ураган». Фото Олександра РАНЮКА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla