NEW

Сергій ПІДДУБНИЙ: Якби програли, з’їв би тренерський планшет

«Спортлідер+» – «Кардинал-Рівне» – 2:4. Післяматчеві коментарі головного тренера рівнян

Сергій Піддубний, головний тренер «Кардинал-Рівне»:

- Хочу подякувати нашим вболівальникам, які приїхали нас підтримати. Вони нас завжди підтримують і вдома, і намагаються виїжджати на виїзні матчі. Також хочу подякувати вашому президенту. Добре, що такі люди є, що створюють команди та розвивають футзал. Зі створенням «Спортлідера+» у Хмельницькому з’явився футзал.

Якщо по грі, то, мабуть, сенсація, як писали в анонсі на офіційному сайті «Спортлідера+». Хоча це сенсація для когось, не для нас. Якби ми сьогодні програли, то мені довелося б з’їсти свій тренерський планшет разом з фішками. Все ж таки, результат на табло, і ми довели, що фаворит не «Спортлідер+», а «Кардинал». Я вважаю, що цей анонс десь нашу команду «завів». «Спортлідер+» програв у попередньому турі 2:9, і у нас ніколи не вигравав, навіть у товариській грі. Казати заздалегідь, що фаворит «Спортлідер+», ну це занадто гучно сказано. Загалом, моя команда не може показати того футзалу, якого хочу я. Проблеми у нас є. Намагаємося їх розв’язувати і потрохи виходить. Три очки здобули і, все ж таки, ми робимо невеличкі кроки до нашої мети.

- Погоджуєтеся з тим, що вам вдалося переломити хід гри завдяки не власній активності, а помилкам суперника?

- Ми мали зробити результат ще у першому таймі. Створили низку стовідсоткових моментів завдяки тому, що суперник помилявся. Ми попрацювали тиждень, розібрали усі слабкі сторони «Спортлідер+», дещо вийшло, а дещо ні. Але цього нам вистачило, аби виграти.

- У першому таймі, все ж таки, моментів у вас було небагато.

- Так, як я пам’ятаю, то у нас моментів вистачало. Сьогодні нам взагалі важко давалася гра. Є тому певні причини, але їх розкривати не буду. Ми здобули троє очок і це для мене саме головне. Зараз нам вкрай потрібні очки, щоб підніматися у турнірній таблиці.

- Ваші забиті голи – це більше заслуга хмельничан, аніж ваша?

- Хай буде так. Ми працюємо, робимо свою роботу. У нашій команді з’явилося три тренери і є результат. У нас зараз згуртований колектив. І хай нам десь важко, гравці у нас недосвідчені, але потрохи набираються досвіду і, я думаю, що з кожним разом ми демонструватимемо якісніший результат.

- Яке завдання у команди?

- Потрапити до першої четвірки, а далі будемо бачити.

Віктор ПАЛАМАРЧУК SPORT.UA

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla