NEW

МФК «Кардинал-Рівне» поглибить співпрацю із вболівальниками

Меморандум про співпрацю підписали сьогодні у присутності журналістів та громадськості президент МФК «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка та представник фан-клубу «зелено-жовтих» Андрій Романовський. Угода покликана юридично закріпити взаємодію сторін у процесі популяризації футзалу та, власне, клубу «Кардинал-Рівне» у місті та області.

 

Володимир ВАЛЯВКА, президент МФК «Кардинал-Рівне»:

- Ми маємо потужну вболівальницьку підтримку на усіх матчах. Особливо приємно, що наші вболівальники підтримують нас навіть на виїзді. Ми дуже задоволені співпрацею із активною частиною вболівальників, які постійно пропонують нові ідеї для розвитку клубу, ставлять перед нами амбітні задачі. І зараз ми дійшли до того моменту, аби підтвердити нашу співпрацю документально. Це дозволить нам вийти на новий рівень, ще більше зміцнити нашу взаємодію.

Адже ми граємо для вболівальників. І вболівальники, і гравці – отримують заряд емоцій під час матчу. Для нас усіх ця підтримка дуже важлива.

Тепер ми розпочнемо спільно працювати на напрямками розповсюдження нашої клубної атрибутики у сезоні 2017-2018, обговоримо як ми зможемо допомогти вболівальникам підтримувати команду у виїзних матчах.

Андрій РОМАНОВСЬКИЙ, представник фан-клубу МФК «Кардинал-Рівне»:

- Наша співпраця розпочалася практично з перших днів після переїзду клубу до Рівного. Ми прийшли до висновку, що потрібно об’єднувати зусилля вболівальників та офіційних представників клубу, аби разом популяризувати фут зал та МФК «Кардинал-Рівне» у місті, області та Україні. Клуб і вболівальники – єдине ціле. Разом, ми зможемо залучити ще більше людей на трибуни. А якщо вболівальників, принаймні на домашніх матчах, буде більше – це стимулюватиме і владу потужніше підтримувати футзал.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla