NEW

Матчі МФК «Кардинал-Рівне» у прямому ефірі покаже «Рівне 1»

Матчі МФК «Кардинал-Рівне» у новому сезоні у прямому ефірі можна буде побачити на телеканалі «Рівне 1». Відповідну угоду про співпрацю підписали сьогодні президент МФК «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка та комерційний директор ТРК «Рівне 1» Оксана Власюк. В документі, зокрема, йдеться не лише про домашні, а й про деякі виїзні поєдинки клубу.

 

Володимир ВАЛЯВКА, президент МФК «Кардинал-Рівне»:

- Приємний сюрприз для вболівальників. Ми домовилися із провідним телеканалом Рівного, «Рівне 1». Вони транслюватимуть у прямому ефірі, наголошую на цьому, домашні і виїзні матчі МФК «Кардинал-Рівне» у новому сезоні. 

Це дуже приємно. І це – важливий крок на шляху популяризації футзалу в Україні. Футзал дуже популярний як масовий спорт. Втім, вважаю, що саме професіональний футзал в Україні досі недооцінений. 

Спільно із нашими новими партнерами ми хочемо популяризувати цей спорт. Це також допоможе клубу залучити нових спонсорів. Тому, вважаю таку співпрацю взаємовигідною.

Оксана ВЛАСЮК, комерційний директор ТРК «Рівне 1»:

- Для нас участь у такій співпраці є дуже цінною.  Ми будемо не лише офіційним транслятором, а й інформаційним партнером. Гарантуємо, що команда ТРК «Рівне 1» зробить усе, аби телевізійний продукт був достойний уваги не лише глядачів у Рівному та інших містах України – а й за кордоном.

Ми готові працювати натхненно, аби розвивати спорт і допомагати клубу «Кардинал-Рівне» рухатися вперед. В нас є спільна мета і я впевнена, що спільними зусиллями ми її досягнемо.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla