NEW

МФК "Кардинал-Рівне" шукає ще двох гравців

За тиждень до офіційного старту чемпіонату футзальної Екстра-ліги 2017-2018 МФК "Кардинал-Рівне" все ще шукає можливі варіанти кадрового поповнення. Наразі команда потребує ще одного-двох досвідчених виконавців, які реально могли б посилити склад "зелено-жовтих". Про це повідомив віце-президент МФК "Кардинал-Рівне" Михайло Кондратюк.

 

Так, на останньому передсезонному турнірі "Lviv Open Cup" рівняни виступали у складі 12-ти гравців. Повернувся до команди Максим Мануйленко, який непогано проявив себе у футболці МФК "Кардинал-Рівне" у минулому сезоні.

Зіграв на турнірі і Віктор Чудля. Останній має досвід виступів за дублерів МФК "Кардинал-Рівне". Також в його активі один сезон за основну команду.

Натомість, покинув команду з власної ініціативи Антон Клушин, з яким рівняни були готові підписати контракт. Гравець погодився на пропозицію працевлаштування за кордоном. Не підійшов тренерському штабу і Сергій Стромілов, який зіграв на товариському турнірі у Львові.

Таким чином, нині у клубі сподіваються на якнайшвидше відновлення після травми Богдана Новака. А також - шукають ще одного-двох досвідчених виконавців, які могли б реально посилити команду.

Прес-служба МФК "Кардинал-Рівне"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla