NEW

Сергій ПІДДУБНИЙ: «Пробачили суперника»

Головний тренер «Кардинала-Рівне» Сергій Піддубний вважає, що його команда заслужила принаймні на нічию у Хмельницькому. А причиною поразки стало порушення ігрової дисципліни окремими гравцями.

 

- Сергію Олександровичу, чи справді «Сокіл» такий непереможний?

- В цієї команди дуже хороша перша четвірка. Їм потрібно віддати належне. Але з цим суперником можна грати і обігрувати його. У першому таймі ми просто самі собі «привезли» два м’ячі. Не розібралися в простих ситуаціях. Не зуміли швидко пристосуватися до специфічного покриття у їхньому залі. А після перерви – просто пробачили суперника. 

В нас було безліч моментів. Гравці усе правильно робили. Але знову підвела реалізація. А десь, просто не пощастило. Навіть перед самою сиреною у нас було дві стовідсоткові нагоди зачепитися хоча б за нічию. Не розумію, як Павло Концеба не влучив по м’ячу на останніх секундах гри.

- Президент клубу Володимир Валявка одразу після гри написав на своїй сторінці у Facebook, що причиною поразки стало безвідповідальне ставлення до своїх обов’язків деяких гравців. Погоджуєтеся?

- Так. Не буду називати імен. Але одна із причин поразки – порушення ігрової дисципліни. Є план на гру. А деякі люди чомусь почали грати по-своєму. Але, повторюся, навіть за таких обставин ми зобов’язані були не програти.

- Наступну гру «Кардинал-Рівне» проведе вдома проти мотивованого чемпіона, який сьогодні поступився «ХІТу». Нам по силам відібрати очки «Продексіма»?

- А чому лише відібрати очки? Ми гратимемо вдома. А вдома в нас завжди одна мета – перемагати. Вважаю, що ми нічим не поступаємося зараз херсонцям. Головне, добре відновитися після сьогоднішнього матчу.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне» 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla