NEW

Ігор МОСКВИЧОВ: «Перемогли за рахунок класу»

На післяматчеву прес-конференцію після переможної для херсонців гри проти «Кардинала-Рівне» замість головного тренера команди Жоана Карлоса Барбози прийшов Ігор Москвичов.

 

- Сьогодні ми обіграли суперника за рахунок класу наших виконавців. Грою команди ми не задоволені. Але в цьому нічого дивного немає. На тижні в нас змінився головний тренер. Команда отримала дуже багато нової інформації і футболісти просто ще не встигли її засвоїти. Звідси – така велика кількість помилок. 

Звісно, ми раді, що перемогли. Це той результат, за яким ми їхали. 

- Сьогодні «Продексім» продемонстрував надзвичайно швидкісний футзал. Це робота вже нового тренера, чи ще Ваші напрацювання?

- Це робота нового тренера. Загалом – це наша внутрішня кухня. Не хочу вдаватися в деталі. Гра змінюється. Ми хочемо використовувати європейський підхід до процесу роботи клубу та тренування гравців. Цього вимагає президент. І ми сподіваємося, що такі наші починання підуть на користь усьому українському футзалу. Адже суперники також чомусь у нас вчитимуться.

- Сьогодні Михайло Волянюк забив гол у ворота Вашої команди. Чи не шкодуєте, що відпустили його?

- Особисто я – трохи шкодую. Але це життя. Сьогодні ти в одній команді, завтра – в іншій. Хоча так, трохи прикро, що тепер він забиває у наші ворота.

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla