NEW

Сергій ПІДДУБНИЙ: «Після таких поразок – боляче»

Головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» вважає, що «зелено-жовті» нічим не поступалися чемпіону України. Від цього поразку Сергій Піддубний назвав ще більш болючою.

 

- Дозволили супернику впіймати нас на контратаках. Хоча, перед поєдинком добре вивчили сильні сторони «Продексіма». Наголошував гравцям, що проти херсонців треба самим вести гру. Загалом у мене сьогодні склалося двояке враження. Ніби й непогано виглядали. Але все-одне – не те, чого я хочу від команди. 

Сьогодні було багато сумбуру на майданчику. І в нас не знайшлося гравців у кожній з четвірок, які б вели гру команди. Лише в окремих епізодах ми демонстрували хороше взаєморозуміння.

Коли ми вели в рахунку – потрібно було притримати м’яч, не бігти вперед. Вважаю, що невдало сьогодні зіграв Михайло Волянюк. Часто приймав невірні рішення. Ми помилялися. Насамперед, це були тактичні помилки. І такі технічні гравці, які виступають у складі херсонського клубу, одразу нас за це карали. 

Після таких поразок – боляче. Вважаю, що сьогодні суперник був нам під силу. За інших обставин ми могли б перемогти. Але футзал – це командна гра. Команда повинна усе робити синхронно. Цього на майданчику сьогодні не було. 

Я вже сказав про усе це гравцям. Але результат вже не змінити. Суперник доклав чимало зусиль, але ми фактично подарували йому три очки. 

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Facebook. Офіційна сторінка.

Авторизація

Купить СНПЧ
Joomla