Володар Кубку України з футзалу у сезоні 2022-2023

Бронзовий призер чемпіонату Екстраліги у сезоні 2022-2023

Фіналіст Кубку України з футзалу у сезоні 2010-2011

Срібний призер Mini World Futsal Club Tournament у Кувейті у 2013 році

TIMELINE

МФК “Случ” – в еліті!

1993-1994 – МФК “Случ” чемпіон Першої ліги чемпіонату України з футзалу

МФК “Случ” – двічі поспіль четвертий!

1994-1995 – МФК “Случ” посідає четверту позицію у турнірній таблиці Вищої ліги чемпіонату України

1995-1996 – МФК “Случ” повторює своє досягнення. Команда знову четверта у чемпіонаті.

Рівняни також доходять до півфіналу Кубка України з футзалу.

Вдруге до півфіналу Кубка України “Случ” пробився у сезоні 1996-1997.

Відродження футзалу у Рівному!

У 2001-му році у Рівному засновано МФК “Рівне”

До складу команди увійшли місцеві вихованці ДЮСШ-4.

Успішний старт “Кардинала” у Львові!

У 2000-му році у Львові засновано МФК “Кардинал”.

2002-2003 – “Кардинал” (Львів) – бронзовий призер чемпіонату Другої ліги

2003-2004 – “Кардинал” (Львів) – срібний призер чемпіонату Другої ліги

2004-2005 – “Кардинал” (Львів) – бронзовий призер чемпіонату Другої ліги

У сезоні 2005-2006 команда дебютувала у Першій лізі чемпіонату України з футзалу

Об’єднання “Кардинала” та МФК “Рівне” і фінал Кубка України

Перед стартом сезону 2010-2011  президент львівського “Кардинала” Володимир Валявка прийняв рішення змінити прописку команди на рівненську. Львівський “Кардинал” об’єднався із МФК “Рівне”.

До оновленої команди вдалось повернути у вихованців рівненського футзалу Сергія Піддубного, Андрія Паршикова і Сергія Тригубця.

“Кардинал-Рівне” посів п’яту позицію у чемпіонаті Екстра-ліги і пробився до фіналу розіграшу Кубка України, де поступився “Енергії” – 1:2.

“Кардинал-Рівне” взяв участь у клубному чемпіонаті світу!

Клубний міні-чемпіонат світу з футзалу (англ. Mini World Futsal Club Tournament) — турнір, який проходив у Кувейті. Усі ігри були зіграні у столиці країни  — місті Ель-Кувейт. Турнір відбувався з 10 липня по 26 липня 2013 року.

“Кардинал-Рівне” посів на турнірі друге місце. На груповому етапі рівняни обіграли “Аль-Наср” (Саудівська Аравія) – 2:0, “Міср Лель Макасу” (Єгипет) – 2:1 та “Атлетіко Уїлу” (Колумбія) – 5:0.

У чвертьфіналі була переможена “Квадсіа”(Кувейт) – 3:0, а у півфіналі – хорватський “Алюмнюс” – 2:1. У фіналі турніру “Кардинал-Рівне” поступився “Міср Лель Макасі” – 1:3 (в овер-таймі).

“Кардинал-Рівне” та “Рівнестандарт” – об’єдналися в один клуб!

У травні 2012 року, після завершення сезону 2020-2021 президенти рівненських футзальних клубів “Кардинал-Рівне” і “Рівнестандарт” Володимир Валявка та Віктор Зарудний ухвалили рішення про об’єднання в єдиний клуб – “Кардинал Рівнестандарт”.

“Кардинал Рівне” – володар Кубку України!

Навесні 2023 року команда здобула свій перший великий трофей – Кубок України з футзалу.

У 1/8 фіналу рівняни переконливо обіграли львівський “In.IT” – 5:1 та 4:1. А у “Фіналі восьми” у Львові влаштували справжню сенсацію. Спершу команда Олександра Бондаря у чвертьфіналі обіграла дніпровський “Athletic”. У півфіналі рівняни після нічиєї в основний час – 1:1 в серії пенальті здолали “Енергію” – 4:2. А у фіналі повторили цей подвиг у матчі зі столичним “ХІТом” – 1:1 та 5:4 у серії пенальті!

“Кардинал-Рівне” – володар Кубку України – 2022-2023!

“Кардинал Рівне” – бронзовий призер Екстраліги!

Регулярний чемпіонат 2022-2023 “Кардинал-Рівнестандарт” провів у середині турнірної таблиці Групи Захід. Рівняни здобули 7 перемог, 6 нічиїх та програли 9 матчів, впевнено пробившись до плей-офф.

А окрилені перемогою у Кубку України – рівняни здобули також і бронзові медалі чемпіонату Екстраліги!

У чвертьфінальній серії “Кардинал-Рівне двічі обіграв столичний “CLUST” з однаковим рахунком – 3:2.

У півфіналі рівнян зупинив “Ураган”. Івано-франківці двічі виграли вдома – 4:1 і 5:3. А потім програвши третій матч серії у Рівному (4:2 на користь рівнян), виграли наступний – 3:1, а з тим і півфінальну серію – 3:1.

Бронзову серію команда Олександра Бондаря теж розпочала з поразки. Після – 0:0 в основний час рівняни по пенальті поступилися “Енергії”. Втім, у Львові “Кардинал-Рівне” реабілітувався, здобувши дві перемоги з однаковим рахунком – 2:1.