Головний тренер «Кардинала-Рівне» Станіслав Гончаренко – поділився враженнями від емоційного переможного матчу проти івано-франківського «Урагана».

– Враховуючи задатки та вміння обох команд – передбачити такий результативний матч можна було. Якщо це сталося – передумови для цього були. Виучка і точність гравців, їхня виконавська майстерність – обумовили такий іскрометний, експресивний футзал у першому таймі. Але там був і позитив, і негатив.

Ми пропускали голи, які я називаю курйозними. Чомусь, наші гравці грали як зачаровані. Хоча, ми вивчали суперника, розбирали його гру. Два кутових біля наших воріт стали результативними… Прикріпись до суперника – і нічого цього не було б… Потім, наприкінці тайму Федюк забив правою. Хоча ми наголошували, що він лише правою б’є. Відтісніть його під ліву – і все… Крім того, Володимир Поночовний до перерви помилився під час виходу із зони. Це просто скандальні чотири голи, які ми самі собі привезли. Це і вилилося у згаданий негатив.

Мені здавалося, що ми зуміли його загасити. Але після перерви наш голкіпер вирішив повернути інтригу в гру. Всю перерву ми говорили, що 4:4 – це не такий вже й поганий рахунок. І що один переможний гол забити простіше, ніж пропустити і забивати двічі. Що граємо до забитого. Але якщо не заб’ємо – теж не страшно. Ви ж розумієте, ціна воротаря – дуже висока. Це 75% від успіху команди.

– За рахунок чого вдалося дотиснути суперника?

– Я вже говорив після попередніх матчів. В нас є віра. І прекрасна аура в команді. Хороша атмосфера. Можливо, інша команда після таких ударів змирилася б. Ми – ні. В Одесі шедевр створив Володя Поночовний. Сьогодні настав час Ігоря Салтанова. Це казковий гол. За все своє життя я нічого подібного не бачив. Ігор, мабуть, такий промінь світла запустив, що все Рівне досі не може оговтатися!

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»