Головний тренер “Кардинала-Рівне” Станіслав Гончаренко прокоментував гру у Херсоні, де його команда зазнала першої у чемпіонаті поразки:

– Очікували, що Херсон гратиме дуже агресивно. Але не чекали такого провалу від себе. Хоча, вже вростаючи в гру, з кожною зміною ставало все очевиднішим те, як важко ми дихаємо і як важко рухаємося. В нас молода і легка команда. Якщо вже вона задихається – то можна об’єктивно сказати, що ми не відновилися. Я не шукаю виправдань, але і “Продексім” після повернення із Сербії свій минулий матч провалив.

Ми лише в неділю повернулися з Голландії, де грали на турнірі. Проїхали дві тисячі кілометрів в автобусі, пішли в парилку і наступного дня сіли в поїзд, щоб знову добу проїхати до Херсона.

Тим не менше, я не применшую заслуг суперника. Херсон мені сподобався своєю цільністю і агресивністю. Нам дали хороший урок. Це не урок, який покликаний мене покарати, чи принизити хлопців. Це урок з життя, який дозволить нам зробити ще один крок. Потрібно це все пройти і пережити.

В перерві в роздягальні в нас була добродушна атмосфера. Вирішили виконувати локальне завдання в другому таймі – зберегти результат. І за цей залік я поставлю команді “зараховано”.

Також хочу привітати Херсон з хорошою грою. У них є чудовий вибір гравців. У нас жодного стовпа, а у них – три: Білоцерківець, Фумаса і Волянюк. А це – варіативність і тактика. Я не розчарований. Я вітаю Херсон. А у нас попереду новий матч, в якому ми повинні повернутися у нашу гру.