Післяматчевий коментар головного тренера “Кардинала-Рівне” Станіслава Гончаренка:

– Черговий раз переконався в тому, що у зонах гри, коли треба потерпіти, вистояти – в нас люди провалюються. Таке трапляється вже не у першій грі. Так було і з тим же “Продексімом”, коли ми програли – 2:5. І коли програли – 0:7. І зараз ми пропустили два голи на старті другого тайму – і все. Гру було знищено. Не знаю, звідки це. Одним лише браком досвіду це важко пояснити. Це безвідповідальність. Коли до цих фаз гри треба ставитися відповідально.

Я розумію компліменти у наш бік від Хаві Родрігеза. Бо ми на характері йшли упродовж усієї гри. Але характер – це одне. А виконавська майстерність – інше. Дев’ятнадцять хвилин ми вистояли. А на останній хвилині тайму пропустили гол у роздягальню.

Є таке поняття, як адаптація. Це сприйняття людиною того, що відбувається навколо. Це відповідь усього командного організму на події гри. Скільки ми опиралися, скільки тримався наш командний імунітет – стільки ми терпіли. Розберемо той необов’язковий м’яч. Дивитимемося, хто недопрацював у тому епізоді.

Коли я говорю про принципи адаптації – то маю на увазі три основні принципи. Це активізація гри, це стабільність і безперервність гри і третя фаза – це втома. В другому таймі в нас цей баланс рівноваги фаз порушився. А в цей момент на перший план виходить виконавська майстерність.

Прикро, що за цю хвилину розвалилася уся гра. А найбільш прикро, мені як тренеру, що в цей час на паркеті були лідери команди. Ми всю перерву працювали над тим, щоб увійти в гру в другому таймі. Щоб не пропустити швидкий гол. І раптом таке.

Будь-яка гра – як листок паперу. Кожна гра – як екзамен. Сьогодні у матчі з “Продексімом”, якому потрібна була лише перемога, ми всі здавали іспит. Сьогодні ми побачили свої помилки і прорахунки.