Віце-президент “Кардинала-Рівне” Михайло Кондратюк прокоментував гру команди у поєдинку проти херсонського “Продексіма”:

– Незвично було грати без вболівальників. Думаю, особливо це відчула команда, якій довелося грати без підтримки. Але не ми це вигадали. Виходимо з обставин, які склалися на даний момент. Саму гру можна розділити на дві частини: до і після того, як “Продексім” перейшов на гру з п’ятим польовим. За гру “до” – я б хотів би тільки подякувати нашій команді. За самовіддачу, адже Кручок і Басич з травмами догравали матч. Адже “Продексім” зараз суттєво переважає не лише нас, а й всі інші команди Екстра-ліги. За індивідуальною майстерністю виконавців, За досвідом. Але коли рахунок став – 2:0, по грі 5 на 4, ми могли двічі закривати гру. Але двічі пропустили.

Так склалася гра. Не вистачає досвіду нам якраз у такі моменти. Але сьогодні я побачив великий потенціал нашої команди. Завдання головного тренера саме допрацювати, щоб ми могли такі ігри доводити до переможного кінця.

З оптимізмом дивимося в майбутнє. В матчі фінальної шістки. Сподіваємося, команда радуватиме вболівальників яскравою грою.

 

Пресслужба ФК “Кардинал-Рівне”