Асоціація футзалу України оголосила символічну збірну найкращих гравців та тренера за підсумком сезону у чемпіонаті Юнацької футзальної Екстра-ліги. Збірну сформували за результатами голосування наставників усіх команд та головного тренера збірної України U17 Віталія Одегова. Серед номінантів і двоє рівнян. 

Найкращий воротар: Дмитро Дяченко (“Кардинал-ДЮСШ №4”):

– Надзвичайно приємно отримати цю відзнаку вдруге поспіль. Це було б неможливим без команди, яка завжди боролася до останнього. Я вдячний кожному партнеру та тренеру, який довіряв мені місце у воротах та допомагав прогресувати. Це зайва мотивація на подальшу роботу. Є розуміння, що зусилля не є марними. Сподіваюся, що буду й надалі демонструвати високий рівень та тішити уболівальників, – сказав Дмитро пресслужбі АФУ.

Найкращий тренер: Андрій Мозеров (“Кардинал-ДЮСШ №4”):

– Це дуже приємна відзнака. Хочу сказати, що ЮЕЛ сприяє розвитку як команд, так і особисто тренерів. Є постійний ігровий процес, який дає можливість робити аналіз. Це неабияк сприяє прогресу! – заявив пресслужбі АФУ Андрій Мозеров.

Також до символічної збірної сезону увійшли Ярослав Квасній (“КІВС Енергія”), Дмитро Бабілов (“Іллічівець-ДЮСШ”) та Ростислав Семенченко (“Іллічівець-ДЮСШ”).

Нагадаємо, у цьому році “Кардинал-ДЮСШ №4” вдруге поспіль став бронзовим призером чемпіонату Юнацької Екстра-ліги.

Пресслужба ФК “Кардинал-Рівне”