Післяматчевий коментар головного тренера “Кардинала-Рівне” Ігоря Москвичова:

– Це психологічна проблема. Якщо пригадати, пів року тому ми тут грали – теж забили першими. Грали на рівних, пропустили два м’ячі і розсипалися. Тут треба розбиратися.

Хоча, так само ми пропускали і з “Продексімом”, але тоді команда боролася, грали далі. А тут – в другому таймі грала лише одна команда.

Після 1:1 налаштовувалися не відступати від плану на гру. “ХІТ” і до перерви володів перевагою. Але ми мали контратаки, грала загалом вдавалася нам. Намагалися продовжувати грати у свою гру. Але, як ми побачили, не готові ми ще до таких матчів. Пропустили другий гол і розсипалися.

Головне зараз – правильно проаналізувати свої помилки. І виправити їх. У попередніх трьох матчах гра була. Непогано грали. І сьогодні непогано почали.

Можливо, не вистачило довжини лави запасних. Троє гравців – з мікротравмами. Трималися, поки були сили та емоції.