Регулярний чемпіонат футзальної Екстра-ліги “Кардинал-Рівне” завершив на п’ятій позиції у турнірній таблиці. Рівняни виграли лише третину зіграних матчів і здобули 20 очок. Доробок команди у другому колі – ідентичний здобутому до екватора чемпіонату: 3 перемоги, 1 нічия і 5 поразок. Вашій увазі короткі статистичні підсумки виступу команди у другій частині сезону і чемпіонаті загалом.

“Кардинал-Рівне”: 5 позиція у турнірній таблиці (18 матчів, 6 перемог, 2 нічиї, 10 поразок, 20 очок)

Результат другого кола: 9 матчів, 3 перемоги, 1 нічия, 5 поразок, 10 очок.

Різниця м’ячів: 27-35.

Найбільша перемога у сезоні: “Кардинал-Рівне” – “ІнБев” – 11:3

Найбільша поразка у сезоні: “Кардинал-Рівне” – “Ураган” – 2:8, “ХІТ” – “Кардинал-Рівне” – 7:1

Виступи “Кардинала-Рівне” у сезоні 2020-2021 – синусоїда, де провали чергувалися із яскравими перемогами, а перемоги – із приголомшливими провалами. Друге коло чемпіонату команда розпочала із першої в своїй історії перемоги над “Продексімом”. Чемпіон склав зброю на власному майданчику. Потім була перемога у Сумах і нічия з “ХІТом”, де команда Ігоря Москвичова не безпідставно могла розраховувати і на три очки. Але після трьох феєричних матчів – знову настала чорна смуга. П’ять поспіль поразок. У тому числі – від аутсайдерів сезону “Де Трейдінга” і “Сокола”. У підсумку, як і у першій частині чемпіонату, “Кардинал-Рівне” здобув ті ж 10 очок. Забивши менше і пропустивши більше (результат першого кола: 30-29).

Різниця м’ячів у сезоні вдома: 34-32. Різниця м’ячів у сезоні на виїзді: 23-32

Особистості:

Причиною перепадів у грі команди могла стати нестабільність складу. Ігор Москвичов був змушений чи не щотижня тасувати четвірки через травми, чи дискваліфікації гравців. В усіх дев’яти матчах другого кола чемпіонату зіграли Ілля Бакінський, Анатолій Мілінький, Максим Мануйленко і Роман Горпинич.

В усіх вісімнадцяти матчах чемпіонату Екстра-ліги на майданчик виходили лише троє: Анатолій Мілінький, Максим Мануйленко і Роман Горпинич.

Найкращі бомбардири команди у другому колі: Олександр Бондар, В’ячеслав Кожемяка і Анатолій Мілінький – забили по 5 м’ячів. 3 голи у Сергія Кравчука. По 2 – у Романа Горпинича і Максима Мануйленка. Павло Концеба, Микита Шпигар, Олександр Басич, Андрій Лисенко і Ілля Бакінський – забили по одному голу.

Найкращий бомбардир усього регулярного чемпіонату: В’ячеслав Кожемяка – 9 м’ячів. По 7 голів забили Олександр Бондар, Анатолій Мілінький і Микита Шпигар. 6 м’ячів на рахунку Максима Мануйленка. 5 – у Павла Концеби і Романа Горпинича. 4 голи забив Сергій Кравчук, 3 – Андрій Лисенко, 2 – Володимир Кручок і по 1 – Олександр Басич і Ілля Бакінський.

Найкращий асистент другого кола: Роман Горпинич – 5 результативних передач у 9 матчах. По 3 асисти – в Олександра Бондаря і Анатолія Мілінького. По 2 – в Олександра Басича, Павла Концеби, Максима Мануйленка і Микити Шпигаря. 1 асист – у В’ячеслава Кожемяки.

Найкращий асистент усього регулярного чемпіонату: Анатолій Мілінький – 9 асистів у 18 матчах. По 7 результативних передач у Олександра Бондаря і Романа Горпинича. 4 асисти у Павла Концеби. По 3 – у Олександра Басича, Максима Мануйленка, Микити Шпигаря. По 1 асисту – у В’ячеслава Кожемяки і Сергія Кравчука.

Гол+пас регулярного чемпіонату: Анатолій Мілінький (7+9), Олександр Бондар (7+7), Роман Горпинич (5+7), Микита Шпигар (7+3), В’ячеслав Кожемяка (9+1), Максим Мануйленко (6+3).

Воротарі:

Ілля Бакінський зіграв у всіх дев’яти матчах другого кола і пропустив 35 голів (3,8 м’ячі в середньому за гру);

Дмитро Дяченко з’явився на майданчику в одній грі і пропустити не встиг;

Юрій Свинарчук у другому колі чемпіонату ігрового часу не мав.

Показники по чемпіонату загалом: Ілля Бакінський пропустив 57 голів у 17 матчах (3,4 м’ячі в середньому за гру);

Юрій Свинарчук виходив на майданчик у трьох матчах і пропустив 6 голів (2 м’ячі в середньому за гру);

Дмитро Дяченко мав обмаль ігрового часу і не пропускав.

Ще один гол рівняни пропустили, граючи у чисельній більшості.

Нагадаємо, 6 лютого Ігор Москвичов подав у відставку з поста головного тренера. Його обов’язки наразі виконує Олександр Бондар, який і готує команду до матчів плей-офф проти львівської “Енергії”. Серія триватиме до трьох перемог і стартує 13 березня у Львові.

Дебют: У поточному сезоні дебютували у дорослому футзалі молоді вихованці ДЮСШ №4 Дмитро Дяченко, Дмитро Рибіцький і Максим Малиновський. А також – вихованець ДЮСШ “Верес” Віталій Конько.

У Кубку України рівняни знову зупинилися на стадії 1/8. Цього разу програвши “Budmonster” – 2:1, 4:6.

Голи: 3 – Анатолій Мілінький, 2 – Роман Горпинич, 1 – Сергій Кравчук.

Асисти: 2 – Олександр Басич, 1 – Володимир Кручок, В’ячеслав Кожемяка, Микита Шпигар.

Пригадати статистику першого кола чемпіонату можна за посиланням.

 

Пресслужба ФК “Кардинал-Рівне”