Післяматчевий коментар головного тренера львівської “Енергії” Валерія Легчанова:

– Перший тайм сьогодні ми відіграли не найкраще. Це стосується гри, малюнку. Наш гол був навіть дещо алогічним. А в другому таймі, після пропущеного голу – навпаки. Видихнули, зрозуміли, за рахунок чого можемо виграти. І почали контролювати м’яч, створювати моменти.

Сьогодні нам допомогли стандарти. Класні удари виконали Юрій Когут і Тарас Кузь. Але загалом ми важко входили в гру. Лише в другому таймі команда зрозуміла, що треба дотискати суперника. Тим паче, “Кардинал-Рівне” мав і кадрові проблеми.

Дякую гравцям, що здобули цю перемогу. Але є й питання. Є, над чим працювати. В плані початку гри, комунікації на майданчику.

Відзначу присутність глядачів на трибунах. У Рівному завжди приємно грати. Атмосфера матчу була прекрасною. Відчувалася та нервова напруга. За рахунку – 1:1 кожна з команд могла забити переможний гол. Тим і цікавий плей-офф.