Забивши тричі ще до перерви “Кардинал Рівнестандарт” обігрує “Суми” на власному майданчику.

“Кардинал Рівнестандарт” (Рівне) – АФФК “Суми” (Суми) – 3:1 (3:0)

чемпіонат України з футзалу, PariMatch Екстра-ліга, 13 тур

27 листопада 2021 року, Рівне, ДЮСШ №4, 13:00

Арбітри: Володимир Болізюк, Ярослав Сторожук (обидва – Львів), Володимир Дзюра (Рівне)​
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)​
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)​

“Кардинал Рівнестандарт”: Бакінський – Волянюк, Фетько, Скибчик, Горпинич – Малиновський, Новак, Кручок, Кравчук – Бондар. Запасні: Рафальський, Панкратій, Мартиненко, Рибіцький.

Головний тренер: Олександр Бондар.

“Суми”: Балухта – Нагорний, Сметаненко, Гурєєв, Волков – Кефа, Зеленський, Зеленкевич, Ессаргіні – Ігумнов, Власенко. Запасні: Пєтухов, Бакляк.

Головний тренер: Ярослав Пєсоцький.

Голи: Волянюк (2, 19), Малиновський (15) – Гурєєв (25).

Попередження: Зеленський (12), Сметаненко (13), Гурєєв (36).

До перерви рівняни, які прагнули реабілітуватися за невдалу гру у Сєвєродонецьку у минулому турі чемпіонату, декласували “Суми”. “Кардинал Рівнестандарт” повністю переважав суперника і міг забити вдвічі більше, ніж зрештою забив.

В самому дебюті гри гостей після удару Михайла Волянюка врятувала поперечина воріт. Вже на другій хвилині найкращий голеадор команди виправився. Михайло Волянюк відібрав м’яча у Гурєєва і пробив на техніку під голкіпером сумчан – 1:0.

Дубль оформити Михайлу завадила стійка воріт. Але згодом Фортуна віддала борг рівнянам. Універсал команди гостей Власенко у боротьбі з Романом Горпиничем замість партнера віддав передачу на Максима Малиновського. Той проштовхнув м’яча під воротарем – і це 2:0!

Втретє Євген Балухта дістав м’яча із сітки власних воріт перед самою перервою. Олексій Фетько видав розкішну передачу через увесь майданчик на Михайла Волянюка, той виграв позиційну боротьбу у Зеленського і перекинув м’яча над голкіпером “Сум” – 3:0.

Єдиний до перерви шанс у гостей – суперечливий епізод за участю Новака і Сметаненка. Гравець “Кардинала” справді притримав опонента у власному воротарському майданчику. Але падати універсал “Сум” почав чомусь тоді, коли Богдан Новак вже прибрав руки. І падав Олександр Сметаненко, будемо відверті, занадто картинно, за що й отримав попередження.

Втім, після перерви малюнок гри змінився. Гостям було нічого втрачати і вони увімкнули максимальні швидкості та грали без огляду на власні ворота. За такої гри “Кардинал Рівнестандарт” мав ще принаймні три шанси збільшувати рахунок. Рівняни не реалізовували неймовірні шанси. Навіть, виходи два – в – одного. Дмитро Скибчик пробив у Євгена Балухту. У воротаря сумчан влучив і Максим Малиновський. А Богдан Новак поцілив у стійку воріт.

“Суми” натоміть забили. Арсеній Гурєєв прошив м’ячем усю нашу оборону – 3:1. Гості цілком могли розраховувати і на більше. Адже матч “Кардинал Рівнестандарт” завершував із п’ятьма фолами. Але цього разу команда Олександра Бондаря вистояла.