Команда Олександра Бондаря відкрила рахунок у матчі, але потому чотири рази пропустила у власні ворота від чемпіонів України.

«Кардинал Рівнестандарт» – «Ураган» – 1:4 (1:2)

Чемпіонат України з футзалу, PariMatch Екстра-ліга, 16 тур
25 грудня 2021 року, Рівне, ДЮСШ #4

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Бондар, Скибчик, Горпинич, Волянюк – Новак, Малиновський, Кравчук, Кручок – Рибіцький. Запасні: Дяченко, Басич, Панкратій, Фетько.
Головний тренер: Олександр Бондар.

«Ураган»: Колток (Кардаш, 40) – Кордоба, Фаренюк, Мик.Грицина, Масевич – Коваль, Шеремета, Швед, Абакшин – Завертаний, Онуфрак. Запасний: Левандівський.
Головний тренер: Максим Павленко.

Голи: Волянюк (3) – Кордоба (6), Коваль (20), Фаренюк (29), Мик.Грицина (34).
Попередження: Кордоба (17), Шеремета (40).

Господарі прекрасно розпочали гру. Вже на третій хвилині матчу Михайло Волянюк підхопив м’яча на власній половині майданчика, обіграв кількох опонентів і невідпорно пробив у дальній верхній кут – 1:0. Шістнадцятий гол бомбардира у чемпіонаті!

Втім, так само швидко господарі і пропустили. Артем Фаренюк зібрав навколо себе трьох суперників і зумів віддати передачу Роману Кордобі вже на порожні ворота – 1:1.

За нічийного рахунку підопічні Олександра Бондаря не реалізували декілька хороших нагод. А потім наша команда пропустила вдруге. Максим Павленко взяв тайм-аут за дві з половиною секунди до сирени. Гості встигли розіграти м’яча і Сергій Коваль потужним ударом з лівого краю атаки забив рівнянам гол у роздягальню – 1:2.

Після перерви гості грали за рахунком. Рівняни ж продовжували відчувати проблеми з реалізацією. Зрештою, все завершилося ще двома м’ячами у ворота Іллі Бакінського.