Чемпіонат футзальної Екстра-ліги сезону 2021-2022 – офіційно достроково завершено. Турнірна таблиця зафіксована станом на 24-те лютого. Призери змагань визначені не будуть. У Лізі чемпіонів УЄФА восени Україну представлятиме херсонський “Продексім”. Такі підсумки наради, яка вчора відбулася за участі керівництва Асоціації футзалу України та керівників команд-учасниць Parimatch Екстра-ліги.

Також у зв’язку з прийняттям Міністерством молоді та спорту України рішення щодо дозволу проведення офіційних змагань у певних місцевостях, які внесені до єдиного плану-календаря міністерства, АФУ запропонувала командам провести Кубок ліги у серпні (за участі команд Екстра та Першої ліг).
Окрім того, відзначимо, що як і зазвичай, старт сезону 2022-2023 запланований на кінець серпня-початок вересня (за можливості його розпочати). Консультації та обговорення щодо його формату розпочнуться у липні. Тоді ж будуть визначені й дата та місце проведення Фіналу Восьми Кубка України сезону 2021-2022.
Офіційні рішення Виконкому АФУ щодо Parimatch Екстра-ліги та інших всеукраїнських змагань будуть прийняті та оприлюднені найближчим часом, після проведення додаткових консультацій з представниками відповідних команд.