Головний тренер команди “Кардинал Рівнестандарт” Олександр Бондар поділився емоціями від переможного старту у новому сезоні, і розповів, як зелено-жовті готуватимуться до матчу проти івано-франківського “Урагану”:

– Для нас важливо було перемогти в стартовому поєдинку та здобути три пункти. А над якістю і змістом гри будемо ще працювати. Сподіваюся, що з кожним матчем будемо тільки додавати і покращувати свою гру. Без вболівальників, звісно, грати незвично, але такі зараз реалії. У Рівному нам буде їх особливо не вистачати.

Над комплектацією команди ще працюємо і постійно ведемо пошук гравців, які можуть нас підсилити. Сподіваюся, що до завершення трансферного вікна хтось ще з‘явиться у команді. Поки наше першочергове завдання – потрапити до плей-оф, а далі будемо бачити. Звісно, хочеться в кожному матчі показувати хорошу гру і перемагати.

До гри з “Ураганом”, будемо готуватися в звичному режимі, так як готуємося до кожної. Головне – це настрій і самовіддача: як кожного гравця, так і усієї команди.