Головний тренер команди “Кардинал Рівнестандарт” Олександр Бондар поділився думками про стартовий домашній матч рівнян, в якому вони сьогодні поступилися “Урагану” – 4:5.

– Емоцій жодних немає. Повне спустошення. На передігровій установці ми говорили про максимальну концентрацію у заключні секунди обох таймів. Бо раніше ми вже пропаускали від “Урагана”: і в заключні секунди першої половини, і наприкінці другого тайму. Можливо, не потрібно було цього казати команді – накликав біду. Застерігав команду грати до сирени. Не вдалося.

По грі – відіграли прекрасно дві перші зміни: вісім небезпечних стандартів, два виходи один в нуль. Пропустили з нічого. Зуміли відігратися – і одразу пропустили знову.

Навіть не з центру майданчика не реалізовували виходи віч-на-віч із воротарем, а зі своєї половини.

Радує те, що навіть за рахунку – 1:3 хлопці не опустили руки. Зуміли відігратися. І після – 3:4 зуміли відігратися. Ніби, повірили, що можемо. Нічия була б закономірним результатом. Але знову ці секунди…

Щодо комплектування команди. Ми постійно у пошуку. Дмитро Рибіцький і Віталій Панкратій зараз грають в оренді у Литві. Новак завершив кар’єру. Попрощалися з Олексієм Фетьком. Шукаємо можливе посилення. Але команди зараз вже укомплектовані – тому кожна бойова одиниця зараз – на вагу золота. Тому вдячні Олександру Басичу, що продовжує нам допомагати. В нього були певні сімейні причини – він міг залишити команду. Саме тому ми перед сезоном обрали нового капітана – Михайла Волянюка. Зараз ситуація склалася так, що принаймні до завершення другого кола Олександр Басич залишається в команді.

На першому етапі завдання перед командою – потрапити до плей-оф. А далі – пройти якнайдалі.