Роман Горпинич на старті нового сезону, як і минулоріч, є одним із лідерів на майданчику. На його рахунку 2 голи та 1 результативна передача у двох матчах. В інтерв’ю клубній пресслужбі універсал команди “Кардинал Рівнестандарт” розповів про враження від старту сезону та якості власної гри.

– Романе, як оцінюєш старт сезону у виконанні команди?

– Старт сезону для нашої команди я вважаю вдалим. Багато часу без ігрової практики і одразу в бій! Виїзд до Львова був доволі важким, бо грали одразу по приїзду і довго шукали свій темпоритм у цьому матчі! Поєдинок вдома з діючим чемпіоном видався дуже цікавим. Я вважаю, десь не вистачило нам досвіду і довжини лавки. Хоча, взагалі гра нам вдавалась, трошки не пощастило. Тому, старт задовільний. Є над чим працювати, є до чого прагнути!

– Два голи і асист у двох стартових матчах – це хороший початок, чи міг би забити більше?

– Взагалі не думаю про це. Для мене важливо, щоб команда здобувала очки, а забив чи не забив – то вже другорядне. До того ж, в моїй четвірці є кому забивати. Це Михайло Волянюк. Авжеж, хочеться приносити якнайбільше користі команді. Два голи у двох матчах – хороший результат.

– Як команда і ти особисто підтримуєш форму під час таких тривалих пауз між матчами?

– Слава Богу, що під час цих пауз ми можемо спокійно тренуватись в нашому залі. Тренер бачить і знає, над чим треба працювати. Також є тренажерний зал. Дякую ЗСУ за те, що в такий складний для країни час ми можемо займатися улюбленої справою і це повністю їхня заслуга! Слава ЗСУ! Правда за нами і ми обов‘язково переможемо!

– Як тобі нова система розіграшу чемпіонату загалом?

– Маємо, що маємо на даному етапі. Ще раз дякую ЗСУ за те, що є можливість взагалі проводити цей чемпіонат! Незвично, але до всього можна звикнути. Формат новий і цікавий – побачимо, що з цього вийде.