Рівняни переконливо обігрують львівську «Енергію» у західному дербі і здобувають другу у сезоні перемогу!

«Кардинал Рівнестандарт» – «Енергія» – 3:0 (2:0)

VBET Екстраліга, 2 тур
2 листопада 2022 року, Рівне, ДЮСШ #4, 13:00

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Волянюк, Кручок, Горпинич, Ланко – Малиновський, Басич, Скибчик, Кравчук – Бондар. Запасні: Дяченко, Рафальський, Тютюрай, Піддубний.
Головний тренер: Олександр Бондар.

«Енергія»: Войтович (Пітуля) – Буньо, Радевич, Легендзевич, Марциняк – Малишко, Зварич, Кузь, Цілик – Пелех. Запасний: Струк.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

Голи: Волянюк (1), Цілик (7, автогол), Кручок (39).

Вже на першій хвилині матчу Роман Горпинич на лівому фланзі заробив кутовий. Сам же виконав подачу з кута майданчика, яку ударом в один дотик замкнув Михайло Волянюк – 1:0.

Практично одразу рівняни могли забити вдруге. Сергій Кравчук опинився один перед Назарієм Войтовичем, пробив повз голкіпера, але м‘яч влучив у стійку воріт.

На сьомій хвилині гри результативно відзначилася друга четвірка нашої команди. Олександр Басич виконав кутовий справа, а Андрій Цілик в боротьбі з Максимом Малиновським відправив м’яча у власні ворота.

Після перерви рівняни грамотно контролювали гру, аж поки не дочекалися чергового шансу. Євген Ланко виконав аут, голкіпер «Енергії» парирував постріл Михайла Волянюка, а Володимир Кручок був першим на добиванні – 3:0!

Друга у сезоні перемога рівненського клубу!