Головний тренер команди “Кардинал Рівнестандарт” Олександр Бондар поділився враженнями від переможного поєдинку проти львівського “In.IT”.

– Хороший перший тайм у нашому виконанні. Просив підійти до цієї гри з максимальною концентрацією. Цей матч для нас був не менш важливий, аніж поєдинок з “Енергією”. Хлопці вийшли мотивованими, забили свої голи. У суперника до перерви, можливо, хіба один момент був. Ми догравали чисто в обороні.

Після перерви дещо розкутіше грали. Пішли моменти біля обох воріт. Задоволений тим, як увійшов у гру Дмитро Дяченко. Збирався дати ігровий час також Рафальському і Піддубному – завадила повітряна тривога.

Радий тим, як цей матч завершився. Можливо, в заключні п’ять хвилин львів’яни більше намагалися б грати з п’ятим польовим, але за сьогоднішнього нашого настрою – впевнений, гра все-одно завершилася б нашою перемогою.

Михайло Волянюк у другій грі поспіль забиває після стандарту. Ми багато над цим компонентом гри працюємо. Радує, що вдається реалізовувати такі нагоди.

Дуже раділи від вчорашньої звістки, що Збройні сили України звільнили Херсон. Ви знаєте, наші Михайло Волянюк, Євген Ланко і Ілля Бакінський грали свого часу за “Продексім”. З тих пір залишилася назва комбінації “Херсон”. Активно використовуємо цю комбінацію, щоб створювати небезпечні моменти.