Рівняни двічі виходили вперед у рахунку в Івано-Франківську, але у підсумку задовільнилися нічиєю.

«Ураган» – «Кардинал Рівнестандарт» – 2:2 (1:1)

VBET Екстраліга, 9 тур
16 листопада 2022 року, Івано-Франківськ, манеж спорткомплексу фізичного виховання, 13:00

Арбітри: Святослав Ключник, Олександр Максименко (обидва – Миколаїв), Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ). Хронометрист: Петро Липецький (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Андрій Лютий (Львів). Делегат: Ігор Овчар (Івано-Франківськ)

«Ураган»: Савенко – Микитюк, Абакшин, Мик.Грицина, Мих.Грицина – Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма – Моспан, Дичук, Терентьєв, Масевич. Запасний: Хомяк.
Головний тренер: Максим Павленко.

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Волянюк, Кручок, Горпинич, Ланко – Басич, Малиновський, Кравчук, Скибчик. Запасні: Дяченко, Тютюрай.
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Мик.Грицина (19), Бакінський (29, автогол) – Абакшин (15, автогол), Горпинич (25).

Попередження: Фаренюк (39).

Рівняни відкрили рахунок за п’ять хвилин до перерви. Євген Ланко виконав кутовий справа і м’яч після рикошету від Данила Абакшина влетів у ближній кут воріт івано-франківців.

Втім, ще до сирени господарі відігралися. Простріл Михайла Грицини зліва на протилежному фланзі діагональним ударом у дальній кут замкнув його брат Микола – 1:1.

На старті другого тайму вперед у рахунку знову вийшли рівняни. Михайло Волянюк розіграв аут на правому фланзі із Євгеном Ланком і прострілив у район воротарського майданчика, де Роман Горпинич на мить випередив Миколу Микитюка – 1:2!

І знову “Ураган” швидко відігрався. Ігор Корсун класно, у стилі Михайла Волянюка, пробив після подачі з кута майданчика – м’яч влучив у стійку воріт, спину Іллі Бакінського і влетів у сітку – 2:2.