Головний тренер команди «Кардинал Рівнестандарт» Олександр Бондар – поділився емоціями від гри підопічних у програному поєдинку проти «Рятувальника».

– Знали, що буде дуже непроста гра. Вивчали «Рятувальник», знали, що суперники прекрасно готові фізично. Готувалися до цього матчу з максимальною відповідальністю. Просив хлопців дуже відповідально ставитися до наших моментів. А моменти були. Виходи три-в-два, непогані стандарти. Забити не зуміли. Почали хвилюватися, поспішати… Пропустили дуже прикрий гол. Вважаю, це втрата концентрації.

Добре, що швидко зуміли відігратися. Перед грою ми домовилися, що намагатимемося у заключному домашньому поєдинку року перемогти. Тому пішли на п’ятого. Ризикували, намагалися виконати награну комбінацію. Не пройшла передача на вістря і отримали гол у порожні ворота…

Будемо аналізувати, робити висновки. Звичайно, зараз команда емоційно у не найкращому стані. Але в нас попереду ще три гри в цьому році – спробуємо здобути максимум очок.

Цього сезону в нас постійно змінюється ігровий ритм. Граємо то через два тижні, то щотижня, тепер попереду кілька матчів за тиждень. Декілька гравців цього тижня лише повернулися з табору збірної. Команда не готувалася до гри у повному складі упродовж повного тижневого циклу. Це все теж впливає на якість гри. До того ж, нас переслідують мікротравми.