Головний тренер команди «Кардинал Рівнестандарт» Олександр Бондар прокоментував гру підопічних у виїзному матчі проти «Черкасиобленерго».

– Завдання перед командою стояло – здобути перемогу. Але такі зараз обставини. У середу ми мали зіграти у Києві – дві поспіль повітряних тривоги не дозволили навіть розпочати гру. Сьогодні – схожа ситуація. Перед стартовим свистком – тривога. Посеред другого тайму – знову тривога. Хоча, усі команди – в однакових умовах.

Щодо гри. Перший тайм пройшов за нашої переваги. Віддали ініціативу господарям, намагалися грати на контратаках. Черкаси мали один момент, а ми три-чотири, які мали б реалізовувати. Після перерви старалися більше пресингувати, суперник отримав більше простору для власних атак. Гра пішла на зустрічних курсах і обидві команди могли забивати.

Ми знову не реалізували свої моменти. Не буду говорити про фарт, якісь інші фактори. Це все залежить від індивідуальної майстерності гравців. Треба свої моменти реалізовувати. Не вміємо реалізовувати – треба більше працювати на тренуваннях. З більшою самовіддачею. Щоб забивати. Бо без забитих м‘ячів перемоги не здобудеш.

Для нас нічия сьогодні – це втрата.