Пропустивши до перерви у матчі проти команди «CLUST», «Кардинал Рівнестандарт» зумів відігратися і розпочав новий рік з домашньої перемоги!

«Кардинал Рівнестандарт» – «CLUST» – 3:2 (0:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, другий етап, 5 тур
14 січня 2023 року, Рівне, ДЮСШ #4, 13:00

Арбітри: Володимир Болізюк, Ярослав Сторожук (обидва – Львів), Володимир Дем’янович (Рівне)
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Волянюк, Горпинич, Ланко, Кручок – Малиновський, Басич, Кравчук, Скибчик. Запасні: Дяченко, Піддубний, Бондар.
Головний тренер: Олександр Бондар.

«CLUST»: Гуйван – С.Чеберяк, М.Чеберяк, Британ, Карбула – Бессалов, Аксьонов, Науменко, Мельник – Боргун. Запасні: Дядюнець, Стрельченко, Директоренко.
Головний тренер: Валерій Директоренко.

Голи: Волянюк (30, 33, 39) – Боргун (15), Науменко (40).
Попередження: Горпинич (27) – Британ (20), Дядюнець (33, на лаві запасних).

До першого у новому календарному році суперники підійшли з різним настроєм. Кияни завершили 2022-й двома поспіль перемогами. А от рівняни – мали чотириматчеву безпереможну серію.

«Кардинал Рівнестандарт» на правах господарів більше атакував, але знову не реалізувавши масу моментів, пропустив наприкінці першого тайму. Гості у дві передачі розрізали усю оборону рівнян і Орест Боргун, який лише цього тижня був заявлений за «CLUST», замкнув дальню стійку – 0:1.

Відігратися команді Олександра Бондаря вдалося лише в середині другого тайму. Завдяки індивідуальній майстерності найкращого бомбардира команди. Михайло Волянюк отримав передачу з кута майданчика від Євгена Ланка, на замасі всадив на п’яту точку Аксьонова, а потім невідпорно пробив лівою без шансів для воротаря – 1:1!

Ще за три хвилини рівняни на куражі забили вдруге. Ярослав Аксьонов на власній половині майданчика подарував м’яча Михайлу Волянюку і той пробив під Миколою Гуйваном – 2:1. Цей гол, до речі став сотим для Михайла Волянюка за «Кардинал Рівнестандарт»!

Гості пішли вперед із п’ятим польовим і пропустили втретє. Знову Михайло Волянюк запресингував Андрія Мельника, відібрав м’яча і влучно пробив у порожні ворота – 3:1!

До фінальної сирени кияни один гол відіграли – відзначився Андрій Науменко. Але перемогу сьогодні святкував «Кардинал Рівнестандарт»!