У матчі п‘ятого туру другого етапу чемпіонату VBET Екстраліги проти «CLUSTу» Михайло Волянюк забив свій 99-й, 100-й та 101-й голи у футболці клубу «Кардинал Рівнестандарт»! Він – перший із гравців команди, хто перетнув позначку у сто забитих м‘ячів в усіх офіційних турнірах!

– Дуже хвилювався. Хотілося якнайшвидше подолати цю позначку у 100 голів. Тому що, зазвичай, спортсменам це вдається не дуже просто. Можна забити 99, а той останній гол – ніяк не дається. Добре, що так вийшло і забив сотий та сто перший гол в одному матчі. Я дуже задоволений! Емоції – тільки позитивні! Перемога – це головне. Почати рік з гарної ноти – дуже важливо! Будемо працювати далі і намагатися грати тільки на перемогу. Радувати грою вболівальників і йти до поставлених цілей! Слава захисникам України! – поділився емоціями від власного досягнення Михайло Волянюк.

Нагадаємо, хет-трик Михайла Волянюка дозволив рівнянам обіграти «CLUST» – 3:2. У нинішньому сезоні чемпіонату VBET Екстраліги на рахунку капітана рівнян 11 забитих м‘ячів.