Ведучи з перевагою у два м‘ячі, рівняни грають унічию із «Соколом».

«Сокіл» – «Кардинал Рівнестандарт» – 2:2 (2:2)

VBET ліга, третій етап, 5 тур
19 лютого 2023 року, Хмельницький, СК ГУНП

«Сокіл»: Шевченко (Бабенко, 10) – Хамдамов, Первєєв, Бабак, Абзалов – Гуцуляк, Данилюк, Боднар, Сохорук – Орган, Бернада, Ростківський, Хібовський.
Головний тренер: Роман Ковальчик.

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський – Волянюк, Басич, Горпинич, Ланко – Кручок, Малиновський, Скибчик, Кравчук – Бондар. Запасні: Рафальський, Тютюрай, Парфенюк, Коломис.
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Хамданов (10), Абзалов (19) – Бондар (9), Кравчук (9).
Попередження: Сохорук (32).

До Хмельницького рівняни приїхали із серією з трьох поспіль поразок у чемпіонаті і величезним бажанням нарешті перемогти.

Саме гості були ближчими до здійснення задуманого на старті поєдинку. Вже на екваторі першого тайму «Кардинал Рівнестандарт» повів із різницею у два м’ячі.

Спершу Михайло Волянюк і Олександр Бондар дотепно розіграли штрафний і граючий тренер нашої команди пробив без шансів для воротаря – 0:1. А вже за декілька секунд Володимир Кручок виконав перехоплення на своїй половині майданчика, розігнав атаку лівим флангом, звідки Олександр Бондар виконав навісну передачу на дальню стійку на Сергія Кравчука – 0:2.

Роман Ковальчик одразу взяв тайм-аут. Хмельниччани розіграли м’яч і одразу забили у відповідь. Андрій Хамдамов обігрався із Костянтином Абзаловим і забив з близької відстані.

А перед самою перервою така ж зв’язка зіграла знову. Тепер Андрій Хамдамов зі своєї половини майданчика віддав верхову передачу у воротарський майданчик рівнян, де Костянтин Абзалом на другому поверсі випередив Іллю Бакінського – 2:2.

По перерві шанси вийти вперед мали обидві команди. Але рахунок більше не змінювався. Рівняни не перемагають вже чотири гри поспіль.