Рівняни відігралися після – 0:5 і могли вирвати вольову перемогу!

«Кардинал Рівнестандарт» – «ХІТ» – 5:5 (0:2)

VBET ліга, четвертий етап, 2 тур
11 березня 2023 року, Рівне, ДЮСШ #4

Арбітри: Святослав Ключник, Олександр Максименко (обидва – Миколаїв), Володимир Дем’янович (Рівне)
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)

«Кардинал Рівнестандарт»: Дяченко (Бакінський, 21, Рафальський, 29) – Волянюк, Горпинич, Кручок, Бондар – Басич, Кравчук, Скибчик, Малиновський – Тютюрай. Запасні: Ланко, Піддубний.
Головний тренер: Олександр Бондар.

«ХІТ»: Сухов – Сірий, Жук, Чернявський, Ліфер – Школьний, Педяш, Шеремета, Завертаний – Літвінов, Подлюк, Поночовний. Запасні: Кравець, Сметаненко.
Головний тренер: Олег Лук‘яненко.

Голи: Басич (29), Кравчук (33), Горпинич (37, 39), Бондар (38) – Ліфер (1), Чернявський (15, 27), Подлюк (27), Волянюк (29, автогол).

Перший із двох поєдинків між рівнянами і киянами розпочався для господарів майданчика із конфузу. Михайло Волянюк на першій хвилині матчу у боротьбі з Олександром Ліфером втратив м’яча на власній половині майданчика, Євген Жук розвинув контратаку правим краєм і віддав на Ігоря Чернявського, який вивів того ж Олександра Ліфера на удар по порожніх воротах – 0:1.

Цікаво, що розпочалася атака киян із фолу. Автор голу у боротьбі із Михайлом Волянюком вдарив нашого капітана коліном у бедро. Втім, арбітри з Миколаєва Святослав Ключник і Олександр Максименко на падіння нашого капітана не відреагували, як і на факт фолу.

«Кардинал Рівнестандарт» намагався вирівняти гру, але наприкінці тайму пропустив вдруге. Ігор Чернявський потужно пробив з гострого кута і м’яч влетів у сітку між рукою Дмитра Дяченка і ближньою стійкою – 0:2.

Захищати ворота рівнян у другому таймі вийшов Ілля Бакінський, який доволі швидко теж пропустив двічі. Спершу Ігор Чернявський, якого на дальній стійці забув Олександр Басич забив у порожні після ауту у виконанні Олександра Ліфера. А потім вже голкіпер рівнян неймовірним чином закинув м’яча у сітку власних воріт після чи то удару, чи то прострілу Артура Подлюка справа – 0:4.

Олександр Бондар іде грати з п’ятим і одразу пропускає ще. Рівняни втрачають м’яч, не встигають змінити універсала на воротаря і Михайло Волянюк головою лише підправляє м’яча у сітку власних воріт після закидання Олександра Сухова. 0:5 на 29-й хвилині гри…

Але «Кардинал Рівнестандарт» не кинув грати навіть у такій ситуації. Вже невдовзі Михайло Волянюк реабілітувався результативною передачею на Олександра Басича – 1:5.

Потім з п’ятим пішли грати кияни. І тут подарунок господарям зробив Максим Літвінов. Він загрався з м’ячем під пресингом, втратив його і дозволив забити Сергію Крачуку – 2:5.

Рівняни повірили у себе і додали обертів. За три хвилини до сирени кияни неуважно зіграли проти Олександра Бондаря. Той встиг віддати під удар Роману Горпиничу. Перший потріл гості заблокували, а другий став точним – 3:5.

Ще хвилина і розрив у рахунку став мінімальним. Олександр Бондар продемонстрував, що з гострого кута вміє забивати не гірше Ігоря Чернявського – 4:5.

«ХІТ» опинився в нокауті і вже ніяк не відповідав на атаки рівнян. А ті у свою чергу змогли відігратися. Олександр Басич на дальній стійці знайшов вільного Романа Горпинича – і це 5:5!

До сирени господарі могли вирвати і перемогу. Але Олександр Сухов на лінії воріт зафіксував м’яча після удару головою від Михайла Волянюка.