Головний тренер команди «Кардинал Рівнестандарт» Олександр Бондар поділився емоціями після феєричної домашньої нічиєї із «ХІТом»:

– Перед грою домовилися з командою не економити сили перед завтрішньою грою. Все віддати сьогодні заради результату. Було відчуття, що можемо зачепитися хоча б за нічию. Так і сталося. Вірили до кінця у себе. Навіть після того, як пішли з п’ятим і одразу пропустили.

Гра з п’ятим, до речі, сьогодні нам непогано вдавалася. Хочу подякувати хлопцям, що повірили в себе і дограли цей матч до кінця.

Дуже важливий був другий гол. Коли друга четвірка наша запресингувала суперника і забила. Це повернуло віру в себе і далі було легше.

Зараз нам головне – відновитися. У суперника – три четвірки. Їм буде легше. В нас коротша лава запасних. Але найголовніше – віра в себе. Сьогоднішній матч показав, що немає нічого неможливого.

Сьогодні не зіграв Євген Ланко – в нього мікротравма. Ілля Бакінський теж не тренувався тиждень через хворобу. Але хочу відзначити сьогодні Костянтина Рафальського. В нього хоч і не було так багато роботи, але зіграв надійно, рятував команду. А наприкінці міг ще й стати автором гольової передачі, якби Михайло Волянюк забив переможний гол.