Головний тренер команди «Кардинал Рівнестандарт» Олександр Бондар прокоментував гру рівнян у Хмельницькому.
– Сьогодні гра була більше схожа не на футзал, а на шахи. Кожній з команд був потрібен результат. Нам – щоб потрапити до плей-офф з якомога вищої позиції, господарям – щоб зберегти шанси поборотися за третє місце у групі. Тому гра була саме такою. З мінімальною кількістю моментів. Кожен чекав помилки суперника.
Ми забили, можна сказати, доволі незрозумілий гол. Просто пішли у пресинг, десь трохи пощастило і вийшли вперед у рахунку. Знали, що «Сокіл» гратиме з п’ятим і готувалися до цього. На жаль не вистояли. Пропустили найпростішу комбінацію, не дограли на дальній стійці.
Нічия – цілком закономірний результат.
Так, наш суперник у першому раунді плей-офф визначиться залежного від результату нашого матчу з «CLUSTом» у суботу. Але я скажу, що не треба щось загадувати і планувати. Думаю, що наша молодь у цьому матчі отримає більше ігрового часу. Але до Києва ми поїдемо за перемогою. Зуміємо зачепитися за результат – чудово. Але якщо ні – це теж не стане трагедією. І «CLUST», і «Харків» – це хороші команди. Тому, з ким грати – особливої різниці немає.